Wednesday , 20 September 2017 / چهارشنبه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
اخرین مقالات

مغرب

مفتی مصری: نظرات ابن‌تیمیه عامل ایجاد داعش است

علی جمعه

مفتی سابق مصر با بیان این که تفکرات “ابن تیمیه” بدعتی بی‌سابقه است، گفت: همین تفکرات عامل اصلی پیدایش داعش است.  ، “علی جمعه” مفتی سابق مصر گفت: عقیده ابن تیمیه به “توحید سه گانه” و اینکه توحید شامل توحید ربوبیت، توحید الهی و توحید عقیده است، بدین معناست که فردی ممکن است که مسلمان باشد ولی از نظر ابن تیمیه کافر است ... بیشتر بخوانید »

یک روز بعد از آغاز اجرای برجام آمریکا تحریم‌های موشکی تازه‌ای علیه ایران اعمال کرد

94usa tahrim

وزارت خزانه داری آمریکا با صدور بیانیه‌ای از افزودن نام شرکت‌ها و افراد جدید به فهرست تحریم‌های ایران به واسطه ارتباط با برنامه موشکی ایران خبر داد.   وزارت خزانه داری آمریکا با صدور بیانیه‌ای از افزودن نام شرکت‌ها و افراد جدید به فهرست تحریم‌های ایران به واسطه ارتباط با برنامه موشکی ایران خبر داد. این تحریم‌ها قرار بود دو ... بیشتر بخوانید »

بازتاب توقیف قایق‌های نظامی آمریکا توسط ایران در رسانه های عربی

94shenavar us

خبر توقیف دو قایق نظامی آمریکا در آب های خلیج فارس توسط ایران در رسانه های عربی بازتاب داشت. رسانه های عربی خبر توقیف دو قایق نظامی آمریکا توسط ایران در آب های خلیج فارس را پوشش دادند. پایگاه النشره اعلام کرد که سپاه پاسداران ۱۰ نظامی آمریکایی را در دو قایق مجهز به مسلسل ۵۰ ملی متری بازداشت کرده ... بیشتر بخوانید »

سه طرح ضدایرانی دیگر در مجلس نمایندگان آمریکا معرفی شد

94usa

مجلس نمایندگان آمریکا بعد از تصویب طرحی که اختیارات دولت برای رفع تحریم‌های ضدایرانی را کاهش می‌دهد، ۳ طرح دیگر علیه ایران را معرفی کرد.   قانونگذاران آمریکا، بعد از تصویب طرحی در روز پنجشنبه در کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان که خواستار کاستن از اختیارات دولت برای رفع تحریم‌ها علیه ایران است دو طرح ضد ایرانی دیگر هم معرفی ... بیشتر بخوانید »

ترامپ : آمریکا به سعودی ها مجوز تهیه بمب اتم داد!

تحلیل دیوانه وار ترامپ درباره اعدام شیخ نمر

دونالد ترامپ نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت که آمریکا برای ساخت و یا خرید بمب اتم به سعودی ها مجوز داده است.   “دونالد ترامپ” نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا برای سال ۲۰۱۶ در گفت و گو با شبکه خبری “سی ان ان”  افزود:عربستان باید جهت آنکه از آن در برابر ایران حمایت کنیم بهایش را بپردازد. ترامپ ادامه ... بیشتر بخوانید »

سلفی‌های مصر عربستان را غافلگیر کردند

سلفی‌های مصر عربستان را غافلگیر کردند

برخلاف انتظار آل سعود، جنایت اعدام آیت الله شیخ نمر النمر روحانی بارز شیعه عربستانی، نه تنها جریان سلفی مصر و دیگر کشورهای عربی را خوشحال نکرد بلکه اعتراض چهره‌های سرشناس سلفی به این جنایت سعودی باعث بروز اختلاف و شکافهایی در صفوف آنها شد.    برخلاف انتظار و پیش بینی‌ها، بیانیه جبهه سلفی مصر آل‌سعود و جریانهای همسو را ... بیشتر بخوانید »

آغاز تحریم‌های اقتصادی روسیه علیه ترکیه

94russia vs turky

با آغاز سال ۲۰۱۶، مسکو در پاسخ به اقدام نیروی هوایی ترکیه در سرنگون کردن یک فروند جنگنده روسیه در آسمان سوریه، اجرای تحریم‌های اقتصادی ویژه علیه آنکارا را آغاز کرد. به گزارش مصاف، دولت روسیه امروز جمعه، مجازات های اقتصادی ویژه ای علیه آنکارا اعمال کرد که از آن جمله می توان به تحریم واردات کالاهای ترکیه، به تعلیق ... بیشتر بخوانید »

عکس دردناک از شیخ زکزاکی پس از بازداشت/ او مجروح و در بیمارستان نظامی است

94zakzaki2

رهبر شیعیان نیجریه که ۲ روز پیش ارتش این کشور به منزل او حمله و صدها هوادار و فدایی او را کشت، اکنون در بیمارستان نظامی ایالت کادوناست.  به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، جدیدترین اخبار رسیده از نیجریه حاکی از این است که «شیخ ابراهیم زکزاکی» رهبر شیعیان این کشور مجروح شده و در بازداشت ارتش این کشور است. ... بیشتر بخوانید »

«نصرالله» نیجریه که خواب را بر بوکوحرام حرام کرده است +تصاویر

94zakzaki1

دشمنان آیت‌الله شیخ ابراهیم زکزاکی، وی را «نصرالله نیجریه» توصیف می‌کنند؛ کسی که خواب راحت را بر بوکوحرام و رژیم آبوجا حرام کرده اما یورش خونین شنبه گذشته ارتش نیجریه برای از پیش رو برداشتن وی، به علت مقاومت مدنی یارانش، راه به جایی نبرده است. گروه بین‌الملل مشرق – منابع خبری روز گذشته از یورش نیروهای ارتش نیجریه به ... بیشتر بخوانید »

خانه شیخ زکزاکی به آتش کشیده شد/هدف ارتش واکنش مسلحانه جنبش اسلامی است

94zakzaki

در حمله بامداد امروز یکشنبه نیروهای ارتش نیجریه به منزل شخصی شیخ «ابراهیم زکزاکی» رهبر شیعیان نیجریه در منطقه «گیسلو» در شهر «زاریا» در ایالت «کادونا» چندین نفر از نزدیکان شیخ زکزاکی به شهادت رسیدند. گروه بین‌الملل مشرق– در حمله بامداد امروز یک‌شنبه نیروهای ارتش نیجریه به منزل شخصی شیخ «ابراهیم زکزاکی» رهبر شیعیان نیجریه در منطقه «گیسلو» در شهر ... بیشتر بخوانید »

راهپیمایی اربعین شیعیان نیجریه با وجود تهدیدهای بوکوحرام

94arbaeen-nigeria

شیعیان نیجریه با وجود تهدید‌های تروریستی بوکوحرام به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی با پای پیاده راهی حسینیه‌ بقیهالله در شهر زاریا شده‌اند. این در حالی است که گروه تروریستی بوکوحرام چندی پیش مسلمانان شیعه جهان را به حملات بیشتر تهدید کرده بود. به گزارش فارس، نصیر از فعالان نیجریایی در این رابطه گفت: «راهپیمایی اربعین از جمله سنت‌های سالانه است که در ... بیشتر بخوانید »